انجمن mpcms
هوآوی پاوربانک 13000 میلی آمپری خود را معرفی کرد - نسخه قابل چاپ

+- انجمن mpcms (http://www.mpcms.ir)
+-- انجمن: کامپیوتر ، موبایل ، طراحی سایت (http://www.mpcms.ir/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: موبایل (http://www.mpcms.ir/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: هوآوی پاوربانک 13000 میلی آمپری خود را معرفی کرد (/showthread.php?tid=35)هوآوی پاوربانک 13000 میلی آمپری خود را معرفی کرد - mr.mousa - 18-04-2018

هوآوی امروز یک پاور بانک 13 هزار میلی آمپری جدید با مدل AP007 را، در هند معرفی کرد. این پاور بانک حجیم می تواند هر تبلتی را یک بار و گوشی های هوشمند را چندین بار شارژ کند.

این روزها که تکنولوژی مربوط به موبایل ها پیشرفت می کند، باتری ها پیشرفت چندانی ندارند. علاوه بر این هرسال از صخامت گوشی های پرچمدار هم کمتر می شود و در نتیجه آن، شرکت ها باتری حجیم تر را فدای ضخامت دستگاهشان می کنند. فعلا تا زمانی که مشکل عمر باتری تلفن های هوشمند حل شود، تنها راه چاره استفاده از باتری های پشتیبان همراه است. از همین رو هر روز شاهد پاوربانک های جدید و حجیم تری هستیم. حال هوآوی نیز با پاوربانک Honor وارد این زمینه شده است.

از ظاهر این پاوربانک آلومینیومی که شبیه به باتری همراه های شیائومی است بگذریم، AP007 دارای دو پورت USB است که همزمان می توان به کمک آن دو دستگاه را شارژ کرد. همچنین این پاوربانک خروجی 5 ولت 2 آمپر دارد و در نتیجه دستگاه ها را می تواند سریع تر شارژ کند. 13 هزار میلی آمپر باتری حجیم درون این قاب آلومینیومی نیز، توسط ال جی و سونی ساخته می شوند.

پاوربانک هوآوی، با قیمت حدودی 22 دلار در هند عرضه شده است و از طریق سایت FlipKart نیز قابل خریداری است.